EBAY AJANS - KURUMSAL
Kurumsal BilgilerEBAY AJANS

Müşteri ilişkisinin sağlığı ve verimliliği, toplam kalite anlayışının giderek daha da yaygınlaşmasına paralel olarak, hizmet/iş alış ve verişin uzun vadeli iş ortaklığı olarak benimsenmesine, en yüksek profesyonel standartlara bağlılığa, karşılıklı saygı ve güvene, dürüstlük ve samimiyete her zamankinden de fazla bağlı hale gelmektedir.

Ebay ajans olarak Müşterilerimiz ile tam bir işbirliği içinde çalışarak, verdiğimiz hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermekteyiz. Bizim için Reklama Güvenin Sağlanması çok önemlidir. Reklamın topluma ve tüketiciye karşı ortak sorumluluğunu taşıyan Uluslararası Reklam Uygulama Esasları'na uygun ve bu esaslara dayanarak verilmiş Reklam Özdenetim Kurulu kararlarına saygılı iş anlayışımızla ürün ve hizmet hakkında Müşterilerimizden aldığımız doğru verilerle doğru ve dürüst reklam üretiyor, reklam veren Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektörleri ve rakipleri izleyip, tanıyıp analiz ettikten sonra, müşterimizin ihtiyacı olan medyayı planlayarak en uygun kriterleri firma yetkililerine sunuyoruz. Değişik açılardan yaptığımız çalışmalar, araştırmalar ve değerlendirme raporları ile müşterimizi izleyeceği yol hakkında bilgilendiriyoruz. Reklam mecraları veya dışarıya yaptırdığımız işler için üçünü kişilerle kurduğumuz ilişkilerde, müşterilerimizin haklarını ve çıkarlarını karşılıklı olarak koruyarak, sürekli güven tazelemeyi esas alıyoruz.


Ebay Ajans Olarak Neler mi yapıyoruz;
• Müşterilerimizin kuruluşunu, işlerini; işleyişini, ürün ve hizmetleri ile bunların mevcut ve muhtemel pazarlarını, rakiplerini, sürekli izleyip, ayrıntılı bilgilerle, analiz ediyoruz.

• Müşterilerimizin tanıtım ihtiyacını saptayarak, buna uygun iletişim stratejisini bunun ayrılmaz birer parçası olarak entegre ediyor, iletişim standartlarını planlıyoruz.

• Reklam fikri ve mesajlarını oluşturarak, tasarım ve taslakları hazırlıyor bu anlamda yaratıcı çalışmalara imza atıyoruz.

• Zaman, yer ve bütçeyi kapsayan medya planlarını, reklamın çeşitli kalemlerine ilişkin üretim maliyet tahminlerini reklam veren firma yetkililerinin bilgilerine sunuyoruz.

• TV/sinema filmi, basın ilanı, basılı malzeme, fotoğraf, açık hava, Bilbörd, radyo, reklam malzemesi, ses, Jingle, gibi reklam ürünlerinin tasarlanması ve ajans içi ve dışı yapımlarını gerçekleştirip daha sağlıklı ve etkin malzemeyi müşterilerimize güvenle sunuyoruz.

• Çeşitli tanıtım, pazarlama, iletişim faaliyetleri ve açık hava etkinliklerinin organizasyonunu yaparak, satış tanıtım teşkilatımız ile müşterilerimiz adına çeşitli toplantı ve fuarlara katılarak onlara satış ve tanıtım noktasında profesyonel hizmetler sunuyoruz.
KAMPANYALAR
DAVETİYELERİMİZ
ANA MENU
KARTVİZİTLER
WEB REFERANSLARIMIZ
Facebook
Twitter
' ©'));