EBAY AJANS - MATBAA HİZMETLERİ
Kurumsal BilgilerMATBAAHİZMETLERİ

Matbaa her türlü basım olaylarının gerçekleştirildiği bir sanayi alanıdır. Kitap, dergi, gazete ve bazı basım işleri dışında ticari hayatın istekleri olan reklam ve ambalaj sanayisinde hizmet vermektedir. Ancak basılması istenilen örneklerin değişik nitelikte olması farklı malzeme ve işlemleri gerektirmektedir.

Bunun doğal sonucu olarak basılacak işin ve malzemelerin özelliğine göre farklı özellikte baskı sistemleri gerçekleştirilmiştir. Bu baskı sistemlerinin başlıcalar tipo baskı, ofset baskı, tifdruk baskı, serigrafi baskı ve filekso baskı vs. şeklinde sıralanabilir.

Sözü geçen bu baskı sistemlerinin üretim aşamalarında farklı özellikte baskı, baskı makineleri ve teknikleriyle üretim gerçekleştirmektedir. Günümüz gelişen teknolojik şartlarında matbaacılık mesleğinde de bir branşlaşma oluşmaktadır.

* Kartvizit * El İlanı * Broşür * Katalog * Dergi
* Ajanda * Takvim * Antetli Kağıt * Etiket * Davetiye
* Zarf * Dosya * Kupa - Madalya * Plaket * Hediyelik Eşya
* Folyo Kesim * Folyo baskı * Vinil Baskı * Poster * Afiş
* Karton Kutu * Ambalaj * Servis Kağıdı * Kitap * ve daha fazlası

Firmamız Dijital Baskıda ve Matbaada en uygun fiyat garantisini vermektedir.


ÖDEMLİDİR.
- Fiyatlara K.D.V dahil değildir.
- Fiyatlara grafik-tasarım fiyatları dahil değildir, sorunuz.
- Ödeme peşin ve sipariş anında alınır.
- Ürünlerinizin Takibini Sipariş Takip menüsünden yapmalısınız, bunun için üye olmalısınız.
- Ürünlerini kargo ile alıcının istediğiniz adrese kargolanır. Kargo bedeli alıcıya aittir. Firmamızın Kargo anlaşması Türkiye'nin en uygun anlaşması olup 1-5 kg 3 TL, 5-10 kg 5 TL, 10-20 kg 6 TL, 20-30 kg 8 TL'ye kargolanmaktadır. Sinop Merkez çevrede siparişlerinizi firmamızdan teslim alınız.
- Grafiği hazır gelen işlerde grafik hatalarından oluşan ürün hataları kabul edilmez. Grafiği firmamızca yapılan ürünlerde grafiği kontrol ve düzelttirme müşteriye aittir, kontrol edilip onay verilen işlerde dizgi hataları kabul edilmez.
- Fiyatlar döviz kurlarında olağan dışı dalgalanmalar dışında değişmez, fiyatları değiştirme hakkın firmamızca saklıdır.
- Ürünlerin teslim sürelerinde %95 oranla uzama olmaz, ancak her türlü aksiliğe karşı 1-3 gün opsiyonunuz olmalıdır.
- Ürünler %10 fazlasıyla baskıya girer, ancak bazı aksiliklerden doğabilecek %7ye varan eksik ürün çıkabilir, eksik ürünün tekrar basılması söz konusu değildir.
- Sitede yer alan fiyatlar ve taahhütlerin hiçbir yasal bir bağlayıcılığı yoktur.

Firmamız; PRATİK, ÖZVERİLİ ve ÇALIŞKANDIR.

KAMPANYALAR
DAVETİYELERİMİZ
ANA MENU
KARTVİZİTLER
WEB REFERANSLARIMIZ
Facebook
Twitter
' ©'));