EBAY AJANS - BİLİŞİM HİZMETLERİ
Kurumsal BilgilerBİLİŞİM HİZMETLERİ

Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir. Kurumsal BilgilerSinop’un neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera, hırsız alarm ve yangın sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İşletmeler için sunulan “Yıllık Bakım Anlaşması” ile dakikalar içinde internet üzerinden uzak masa üstü desteği, 2 saat içinde yerinde acil servis, 7/24 hizmet , arızalı cihazlar için konsinye, bilişim ve teknoloji danışmanlığı gibi üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kurumsal BilgilerAYRICA SİNOP İLİNDE TEK BİLGİSAYAR ELEKTRONİK PARÇA TAMİRİ YAPAN FİRMAYIZ.

SON OLARAK; DİLERSENİZ ÖZEL ANLAŞMA İLE İŞLETİM SİSTEMİNİZİ VE PAKET PROGRAMLARINIZI, 10 DAKİKA İÇERİSİNDE İLK GÜNKÜ GİBİ GERİ YÜKLERİZ...

Hizmetimizden memnun kalmazsanız ücret iade garantisi veriyoruz. Bunun için İade Koşulları sayfamıza göz atınız.
KAMPANYALAR
DAVETİYELERİMİZ
ANA MENU
KARTVİZİTLER
WEB REFERANSLARIMIZ
Facebook
Twitter
' ©'));